O firmie

 

Vaya Medical jest rodzinną firmą, która została założona w styczniu w 2013 roku, z misją dostarczania swoim klientom wysokiej jakości produktów ortopedycznych, mających status produktów medycznych kl. 1. Przez pierwsze lata działalności skoncentrowani byliśmy głównie na dystrybucji i sprzedaży wkładek do butów, niemniej równolegle rozwijaliśmy inne kategorie produktów medycznych, by nasza oferta stawała się coraz bardziej atrakcyjna.

 

Obecnie firma Vaya Medical jest oficjalnym dystrybutorem wkładek ortopedycznych i produktów medycznych gwarantując otrzymanie oryginalnych produktów wysokiej jakości. W bogatym asortymencie sklepu znajdziecie Państwo wkładki ortopedyczne dla dzieci, wkładki przy płaskostopiu lub haluksach, wkładki na zachodzące palce oraz palce młotkowate. Niemieckie kompresy żelowe o świetnych cechach dostosowania się do leczonych powierzchni, środki ochrony osobistej i opatrunkowe, produkty przy inkontynencji oraz akcesoria medyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz zespół to eksperci, którzy służą swoją profesjonalną poradą zawsze podczas kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Bazując na wiedzy specjalistów prowadzona jest Strefa Wiedzy, gdzie prezentowane są wiarygodne artykuły o problemach związanych ze zdrowiem, w szczególności ze zdrowiem stóp. W sekcji Schorzenia znajdziecie Państwo informacje dotyczące objawów oraz chorób stóp i nie tylko. Na karcie każdego produktu znajdują się rzetelne informacje uzupełniane pod okiem ekspertów, dotyczące danego wyrobu oraz jego zastosowania. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie informacje dotyczące naszych produktów są wiarygodne i pomocne w bezpiecznym użytkowaniu. Nasze produkty ortopedyczne posiadają certyfikaty CE dla wyrobów medycznych i sprzedawane są z 8% stawką VAT.

Kategorie produktów

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego też szczególną wagę przykładamy do jakości produktów, jakie oferujemy, potrzeb naszych Klientów oraz bezpiecznego dostarczania naszych produktów.


Zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Nasi eksperci służą fachową radą przy doborze asortymentu, a pracownicy czuwają nad prawidłowym przebiegiem i pełnym bezpieczeństwem wszystkich zawieranych przez Państwa transakcji.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00, a ponieważ nasza firma to my, więc jesteśmy w kontakcie z naszymi klientami także w weekendy za pośrednictwem poczty e-mail biuro@vaya.com.pl oraz komunikatora: https://m.me/vayapolska.

Zespół Vaya Medical

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl